HERŞEY BİTTİ DENİLDİĞİ ANDA, BYPASS İLE HAYATA TUTUNDU.
25 Eylül 2018

14.09.2018 de kalp hastalığı nedeniyle Suriye'de kısıtlı imkanlar ile Anjiyosu yapılan ve kalp damarlarında tıkanıklık saptanan Ahmed Ahmed isimli hasta; Bypass ameliyatı için Kilis'e getirildi.

İlk olarak kardiyoloji polikliniğinde değerlendirilen hastanın, Koroner Bypass Ameliyatı olması gerektiğine karar kılındı. Ameliyat öncesi hazırlıkları yapılan hasta, 21.09.2018 de saat 16:00 da ameliyata alınarak, Koroner Bypass ameliyatı yapıldı.

Gaziantep Üniversitesi Kalp Damar Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Doç.Dr.Adnan CELKAN eşliğinde Kalp ve Damar Cerrahisi Uzman Doktorlarımız Opr.Dr.Vecih KEKLİK, Opr.Dr.Veli Eşref KARASU ve Opr.Dr.Muharrem DAĞLI tarafından ortak operasyon gerçekleştirildi.

Kilis Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Ali Muhsin GÜVELİOĞLU yaptığı açıklamada; Kilis'li hemşerimiz Sayın Doç.Dr.Adnan CELKAN başta olmak üzere bu başarılı ameliyata giren tüm doktorlarımıza teşekkür ediyorum. Başarılı geçen ameliyat sonucunda hastamız sağlığına kavuştu. Hastamızın Kvc Yoğun Bakım Ünitesinde tedavisi devam etmektedir; şeklinde açıklamalarda bulundu.